Oprogramowanie dedykowane dla torów gokartowych

Profesjonalne zawody kartingowe

BielSoft Event Manager to unikalny zestaw oprogramowania dla organizatorów imprez kartingowych na własnych lub obcych torach, pozwalający na przeprowadzenie profesjonalnych zawodów bez zbędnych opóźnień i zapewnienie natychmiast dostępnych wiarygodnych wyników, niezależnie od infrastruktury informatycznej i pomiarowej dostępnej na codzień na danym torze.

BielSoft EventManager posiada wszystkie cechy pakietu RaceManager związane z pomiarem czasu oraz przeprowadzaniem zawodów. Jednocześnie nie posiada elementów związanych z codzienną obsługą toru kartingowego. Dostosowany jest do współpracy ze wszystkimi najważniejszymi urządzeniami pomiarowymi, sygnalizacyjnymi i wizualizacyjnymi, jakie można spotkać na torach kartingowych w Europie.

Organizatorzy ważnych imprez - zarówno jednorazowych jak też cyklicznych - decydują się na zastąpienie na czas zawodów oprogramowania dostępnego na wybranym torze - systemem BielSoft Event Manager. Daje im przede wszystkim 100% pewność uzyskania właściwych wyników bez względu na rodzaj przeprowadzanych zawodów. Uczestnicy mają natychmiastowy dostęp do wszystkich ważnych informacji, niezależnie od stopnia skomplikowania formuły zawodów.

Organizator jest w stanie przeprowadzić takie same zawody w znacznie krótszym czasie. System jest odporny na występowanie sytuacji nieprzewidzianych (których w sportach motorowych nigdy nie brakuje). Wszelkiego rodzaju zamiany, awarie, wyjazdy dodatkowych gokartów czy też zwykłe ludzkie błędy - nie mają większego wpływu na przeprowadzane zawody. Dokąd tylko sprzęt pozwala jeździć, a regulamin imprezy nie wymusza innego postępowania - zawody mogą być kontynuowane bez żadnych opóźnień.

Organizacja zawodów kartingowych z użyciem orpgramowania BielSoft Event Manager wpływa nie tylko na podniesienie poziomu organizacyjnego, ale również pozwala na zmiejszenie kosztów poprzez znaczne skrócenie czasu potrzebnego na ich przeprowadzenie.

BielSoft Event Manager - GrandPrix
Umożliwia sprawne przeprowadzenie zawodów dla grup zorganizowanych. Obsługuje wszystkie rodzaje przejazdów: treningi, kwalifikacje i wyścigi. Wszystkie wyniki są dostępne na bieżąco, niezależnie od stopnia skomplikowania formuły zawodów. Obsługuje zawody jednorazowe, jak też cykliczne posiadające klasyfikację generalną.

BielSoft Event Manager - RaceTime - to w wielkim skrócie po prostu pomiar czasu. Umożliwia sterowanie i dekodowanie sygnałów ze sprzętu kontrolno-pomiarowego zainstalowanego na torze. Umożliwia start, wstrzymywanie i zatrzymywanie przejazdów, pomiar czasu oraz bieżące opracowywanie wyników wraz z wizualizacją na tablicy wyników umieszczonej na torze i wydrukiem wyników końcowych na drukarce.

BielSoft Event Manager LiveTiming HDTV GP - rozszerza możliwości prezentacji wyników na dowolnych monitorach lub ekranach TV podłączonych do komputerów w różnych miejscach toru. Oprócz wyników przejazdów na żywo - prezentowane są inne istotne informacje związane z przeprowadzanymi zawodami, jak np. listy startowe, aktualne klasyfikacje, itp. Zakres i forma wizualna są dostosowane do wymagań konkretnych zawodów.

PARTNERZY

Oprogramowanie dedykowane dla torów gokartowych