Oprogramowanie dedykowane dla torów gokartowych

Kompleksowa obsługa toru kartingowego

BielSoft Race Manager to zintegrowany system informatyczny wspomagający obsługę toru kartingowego. Składa się z kilku wzajemnie współpracujących modułów, co pozwala na rozmieszczenie poszczególnych elementów systemu w różnych lokalizacjach toru (punkt pomiarowy, zaplecze techniczne, punkt obsługi klienta, miejsce dla widzów itp.)
System jest wysoce skalowalny, dzięki czemu w zależności od potrzeb konkretnego użytkownika, jego konfiguracja na wybranym obiekcie użytkowym, może znacznie różnić się od standardowej. Oprogramowanie współpracuje z urządzeniami pomiaru czasu najbardziej renomowanych firm na świecie: AMB/MyLaps oraz Tag Heuer, co pozwala na pozyskiwanie i prezentację dokładnych i w 100% wiarygodnych wyników.

Niezależnie od ogólnej ścieżki rozwoju systemu - istnieje możliwość dowolnej rozbudowy o funkcjonalności dedykowane, zależne od aktualnych potrzeb klienta.

BielSoft RaceTime - to w wielkim skrócie po prostu pomiar czasu. Umożliwia sterowanie i dekodowanie sygnałów ze sprzętu kontrolno-pomiarowego zainstalowanego na torze. Umożliwia start, wstrzymywanie i zatrzymywanie przejazdów, pomiar czasu oraz bieżące opracowywanie wyników wraz z wizualizacją na tablicy wyników umieszczonej na torze i wydrukiem wyników końcowych na drukarce.

BielSoft LiveTiming HDTV - rozszerza możliwości prezentacji wyników na dowolnych monitorach lub ekranach TV podłączonych do komputerów w różnych miejscach toru. Oprócz aktualnych wyników przejazdów, prezentowane mogą być również inne informacje, jak np. lista startowa do następnego przejazdu, top-listy, itp. Zakres i forma wizualna mogą być indwidualnie dostosowane do wymagań konkretnego toru.

BielSoft - Park Maszyn
Moduł przeznaczony dla zaplecza technicznego, zapewniający pełną kontrolę nad flotą gokartów. Umożliwiający m.in. przyjmowanie i obsługę zgłoszeń awarii i usterek oraz planowanie prac technicznych pozwalających na odpowiednie utrzymanie gokartów w należytym stanie technicznym. Zawsze dostępna pełna informacja serwisowa.

BielSoft Race Manager - Plan
Planowanie przejazdów z uwzględnieniem wszystkich wytycznych na danym torze to nieoceniona pomoc przy obsłudze klienta. Pozwala również na drukowanie imiennych biletów wstępu, ze wskazaniem właściwego przejazdu oraz gokarta. Zawiera bazę danych klientów toru wraz z obsługą kart stałego klienta i programów lojalnoścowych.

BielSoft RaceManager - POK - punkt Obsługi Klienta Program przeznaczony do obsługi bezpośrednio przez klienta toru. Specjalnie przygotowany interfejs użytkownika pozwala na przeniesienie niektórych czynności z obługi toru na klieta, co przyczynia się do oszczędności czasu i wyeliminowania wielu potencjalnych błędów.

BielSoft Race Manager - GrandPrix
Umożliwia sprawne przeprowadzenie zawodów dla grup zorganizowanych. Obsługuje wszystkie rodzaje przejazdów: treningi, kwalifikacje i wyścigi. Wszystkie wyniki są dostępne na bieżąco, niezależnie od stopnia skomplikowania formuły zawodów. Obsługuje zawody jednorazowe, jak też cykliczne posiadające klasyfikację generalną.

BielSoft Race Manager - OnLine Score
Przekazuje do współpracującej OnLine bazy danych, automatycznie lub na żądanie - wybrane informacje o wynikach na torze. W przypadku pracy automatycznej - rekord toru oraz wybrane statstyki - są dostępne w internecie, zanim kierowcy zdążą wysiąść z gokartów, a strona internetowa toru jest dzięki temu zawsze aktualna.

OprogramowanieRace Manager udostępnia różnorodne statystyki związane z użytkowaniem toru kartingowego. Dzięki rzetelnym i zawsze aktualnym danym - zarządzanie torem jest o wiele prostrze i bardziej efektywne. Umożliwia bieżącą analizę rentowności przedsięwzięcia i ułatwia podejmowanie właściwych decyzji marketingowch, zaopatrzeniowych oraz kadrowych.

PARTNERZY

Oprogramowanie dedykowane dla torów gokartowych