Oprogramowanie dedykowane dla torów gokartowych

Race Manager - GrandPrix

Grand Prix umożliwia sprawne planowanie i przeprowadzanie zawodów kartingowych. System obsługuje nie tylko zawody jednorazowe, ale również całe turnieje składające się z wielu GP i posiadające systemy punkacji oraz klasyfikację generalną.

Moduł Grand Prix wspiera wszystkie rodzaje przejazdów, tj. treningi, kwalifikacje oraz wyścigi, a wymiana danych z systemem pomiaru czasu odbywa się automatycznie.

Sposób obsługi jest prosty i jednolity, bez względu na formę zawodów i rodzaj przejazdów. Czas trwania zawodów jest ograniczony do niezbędnego minimum, tj. nie trwają one dłużej niż faktyczny czas jazdy i przesiadek. Niezależnie jak skomplikowana jest formuła zawodów - wszelkie wyniki, i klasyfikacje są natychmiast dostępne.

Podział zawodników na grupy oraz losowanie gokartów (w tym także losowanie bez powtórzeń) to tylko kwestia chwili. Również w sytuacji gdy wyniki jednej sesji przejazdów decydują o podziale na grupy w kolejnej sesji, program Grand Prix umożliwia przeprowadzenie tej operacji bez dodatkowej zwłoki.

BielSoft Grand Prix uwzględnia możliwość doważania gokartów (wszystkie systemy doważania) oraz stosowanie Handicap'ów. Umożliwia również nakładanie wszelkiego rodzaju kar i ostrzeżeń. Jest też gotowy na różnorodne zdarzenia nieprzewidziane (np. awaria gokarta, itp).

Niezależnie od szerokich możliwości jakie moduł Grand Prix posiada standardowo - istnieje możliwość szybkiej rozbudowy o szczególne zasady przeprowadzania zawodów (z wyłączeniem formuł zawodów zastrzeżonych przez innych klientów na wyłączność).
Możliwe jest też zastrzeżenie niektórych formuł zawodów na wyłączność na zadany okres czasu i zakres terytorialny (gwarancja iż nasze oprogramowanie nie będzie obsługiwać w sposób automatyczny danej formy zawodów na innym torze kartingowym).

PARTNERZY

Oprogramowanie dedykowane dla torów gokartowych