Oprogramowanie dedykowane dla torów gokartowych

USŁUGI

Firma BielSoft świadczy szeroką gamę usług związanych z codziennym funkcjonowaniem torów gokartowych. Wykorzystując nasze możliwości i doświadczenie pomagamy w należytym przygotowaniu oraz utrzymaniu infrastruktury obiektu, sprzętu i wyposażenia.

Realizujemy wszelkiego rodzaju wydarzenia jakie mają miejsce na torach kartingowych W szczególności są to każdego rodzaju zawody gokartowe, zarówno indywidualne jak też drużynowe, w formie pojedynczych grand prix jak też całych turniejów.

Oferujemy również profesjonalną opiekę nad infrastrukturą IT (komputery, sieci i urządzenia peryferyjne) na wszystkich płaszczyznach: analiza, projekt, wdrożenie, modernizacja, rozbudowa, szkolenie, serwis i nadzór nad sprzętem i oprogramowaniem.

W zależności od rodzaju współpracy i aktualnych potrzeb - nasze usługi mogą być realizowane u klienta a także w serwisie własnym lub zdalnie.

Nie sposób wymienić wszystkich obszarów naszego działania, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami już od momentu pomysłu na otwarcie toru lub też organizację wydarzeń na obcych obiektach.

PARTNERZY

Oprogramowanie dedykowane dla torów gokartowych