Oprogramowanie dedykowane dla torów gokartowych

Race Manager - Plan

BielSoft Race Manager - Plan to najprostszy sposób na sprawną obsługę klienta i optymalne wykorzystanie dostępnych zasobów. Umożliwia właściwe zaplanowanie kolejnych przejazdów na torze kartingowym, z uwzględnieniem wszystkich założeń i ograniczeń występujących w danej chwili na wybranym obiekcie.

W każdej chwili operator jest w stanie określić zajętość toru w wybranym czasie i dokonać stosownych rezerwacji, zarówno dla pojedynczych klientów, jak też dla grup zogranizowanych. Jeżeli dla danego toru dostępne są rezerwacje OnLine - są one również widoczne bezpośrednio w systemie planowania. Dzięki temu użytkownik otrzymuje kompletną informację - w jednym miejscu.

System pozwala na drukowanie imiennych biletów wstępu, które są jednocześnie nośnikiem informacji ułatwiających sprawną obsługę klienta na całym torze. Zawiera bazę klientów toru oraz obsługuje wszelkiego rodzaju programy lojalnościowe i systemy promocji. W przypadku zastosowania kart stałego klienta (w zależności od wybranej przez klienta technologii - zaopatrzonych w kod kreskowy, kod magnetyczny, kod RFID, chip lub inny nośnik informacji) pozwala na szybką identyfikację klienta i przyspieszenie jego obsługi przy kolejnej wizycie.

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż dane przechowywane przez tego rodzaju systemy - są danymi wrażliwymi i podlegają ochronie prawnej. Oprogramowanie BielSoft RaceManager zostało pozytywnie zweryfikowane pod kątem zgodności z ustawą o ochronie daych osobowych i przepisami powiązanymi.

Stosując oprogramowanie BielSoft RaceManager Plan - już nigdy nie będą Państwo postawieni w sytuacji, gdy ilość umówionych klientów przekracza możliwości ich obsługi w danym czasie.

PARTNERZY

Oprogramowanie dedykowane dla torów gokartowych